Makinë qepëse automatike TS-900-J

Përshkrim i shkurtër:

Makinë qepëse me xhiro automatikeTS-900-J është një lloj makinerie që funksionon automatikisht.Makina me kontroll automatik, me përzgjedhje automatike të prerësit, me përzgjedhje automatike të materialit të kthyer.I përshtaten çdo forme modeli.Lehtë për t'u prodhuar dhe korrigjuar.

Makinë qepëse me xhiro automatikeështë i zbatueshëm për qepjen e modeleve të llojeve të ndryshme të copave të vogla të veshjeve të holla dhe të trasha mesatare, veçanërisht për qepjen ejakë, pranga, xhepi, kapaku i xhepit dhe pjesë të tjera të këmishave, kostumeve etj.


  • whatsapp
  • ne-chat1
  • e-mail1
  • facebook
  • linkedin
  • YouTube

Detajet e produktit

Etiketat e produktit

Video

Avantazhi

1. Me pasim qepjeje, me kontroll automatik, me përzgjedhje automatike prerëse, me përzgjedhje automatike të materialit të kthyer.
2. Paneli me prekje i humanizuar i përshtatshëm dhe i shpejtë për t'u përdorur.
3. Përmirësimi i efikasitetit të punës, përmirësimi i cilësisë së veshjeve.
4. I përshtaten çdo forme modeli.Lehtë për t'u prodhuar dhe korrigjuar.Kosto e ulët nga bordi akrilik i përdorimit.
5. Zbulimi i linjës automatike të thyer, mund të vazhdojë qepjen pas ndalimit emergjent dhe linjës së thyer.
6. Pajisja prerëse e pavarur, strukturë kompakte dhe gjithashtu mund të zgjedhë të funksionojë pa model prerës.
7. Mbështet personalizimin e modelit, mund të vendosë numrin dhe llojin e këndit.
8. Sipas shabllonit, vendosni paraprakisht modelin e qepjes në mënyrë që efekti i qepjes së secilës pjesë të jetë i qëndrueshëm dhe puna të përmirësohet shumë.
9. Funksioni unik i pozicionimit të jakës dhe gjilpëra automatike e densitetit të numrave mund t'i bëjnë pjesët e mprehta dhe qoshet e rrumbullakëta të qepjeve më natyrale dhe të lëmuara.
10. Kërkim i pavarur dhe zhvillim teknologji sinkron core, qepje shabllonin e përpunimit sinkron efekt qepje është më e mirë.

Aplikacion

Makinë qepëse me xhiro automatike është i zbatueshëm për qepjen e shablloneve të llojeve të ndryshme të copave të vogla të veshjeve të holla dhe të trasha të mesme, veçanërisht për qepjen e jakës, manshetës, xhepit, mbulesës së xhepit dhe pjesëve të tjera të këmishave, kostumeve, etj.

specifikimet

Shpejtësia e qepjes Maksimumi 4000 rpm
Ekrani i kontrollit Ekran me prekje me ngjyra 7 inç
Struktura e burimit të energjisë Pneumatike (0,45-0,7 MPa)
Koka e makinës JUKI DDL-900B/8000A
Fuqia 500 W

Fabrika jonë

fabrika 1
fabrika 2
fabrika 3

  • E mëparshme:
  • Tjetër:

  • Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni