Makinë qepëse me model të kontrolluar nga kompjuteri, me sipërfaqe qepëse 6*6cm TS-436

Përshkrim i shkurtër:

Makinë qepëse me model të kontrolluar nga kompjuteri436 është një llojmakinë qepëse me modele të voglame siperfaqe 60mm*60mm.Të436 Makinë ngjitëse me shpejtësi të lartë e kontrolluar nga kompjuteri eshte makineri e tipit Brother me dy funksione: bartack, dhe funksion makine qepëse model.Kjo makinë është më e përshtatshme për materiale të rënda.

 

436 Makinë Bartack e programueshmemund të përdoret në të gjitha llojet e përdorimeve të ndryshme nga veshjet e meshkujve dhe femrave deri te xhinse, pëlhura të thurura dhe të brendshme femrash, rrip sigurie, gjuhë këpucësh, distinktivë një këpucë, bagazh, çantë, lëkurë, etiketa, Velcro, etj.

 


  • whatsapp
  • ne-chat1
  • e-mail1
  • facebook
  • linkedin
  • YouTube

Detajet e produktit

Etiketat e produktit

Avantazhi

1. Dy funksione: funksioni bartack, dhe funksioni i qepjes së modelit të programueshëm me sipërfaqe më të madhe 60mm*60mm.Dhe bën që makina të mund të qepë shumë lloje modelesh të ndërlikuara.Shtoni gjithsej 1000 lloje të modeleve të bartakimit: goditje me shirit gjysmë hëne, goditje të rrumbullakosura dhe vrima në formë krizanteme, shirit elastik që ngjitet pa bartacking mbivendosje, bartacking etiketash, bartakim me kartë të markës së çorapeve etj në modelet e mëparshme të bartakimit.
2. Përdorimi kreativ i pajisjes së këmbës së shtypjes së mesme për ta bërë të qëndrueshme për madhësi më të madhe të ngjitjes së shufrës dhe është e lehtë të qepësh modele komplekse.
3. Makina me dy lloje: njëra është me kornizë ushqyese mekanike e përshtatshme për material të lehtë, tjetra është me kornizë ushqyese me dy cilindra të përshtatshme për material të rëndë.
4. Makina eshte makineri e tipit Brother me e pershtatshme per materiale te trasha.
5. Është i përshtatshëm për hapje delikate të tabanit të këmbës dhe ka performancë optimale të tabelave të këmbëve të mëposhtme.Zhurma e këmbës së shtypjes zvogëlohet në një masë të madhe për punë më komode.

Aplikacion

436 Makinë e programueshme për modelim më të vogëlmund të përdoret në të gjitha llojet e përdorimeve të ndryshme nga veshjet e meshkujve dhe femrave deri te xhinse, pëlhura të thurura dhe të brendshme femrash, rrip sigurie etj.

specifikimet

Koka e makinës Drejtpërdrejt me makinë, kanë funksione bartack dhe model
Zona e qepjes 60x60 mm
Shpejtësia më e lartë e qepjes 3000 rpm
Lartësia e këmbës së shtypësit 17 mm
Pesha
70 kg
Dimensioni 80X50X80cm

Fabrika jonë

fabrika 1
fabrika 2
fabrika 3

  • E mëparshme:
  • Tjetër:

  • Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni