Makinë qepëse me model të rëndë TS-3020H

Përshkrim i shkurtër:

 

Makinë qepëse me modele të rënda 3020Hështë një makinë qepëse me model të programueshëm mepajisje për prerje të nxehtëme siperfaqe 30cm*20cm.

Makina miraton të importuaraanije e madhe me lëkundje gjysmë rrotulluese, kështu që është i përshtatshëm për materiale jashtëzakonisht të rënda, siç janë rripat e sigurisë.Pajisja e prerjes së nxehtë dhe pajisja e ftohjes së gjilpërës disponohen opsionalisht.

Fije tepër e trashë materiale me peshë super të rëndëmakina zbatohet gjithashtu për rripin ngritës me fibra sintetike, rripin e rrafshët ngritës, rripin ngritës poliestër, rripin ngritës dinima, rripin e pezullimit fleksibël me tonazh të madh, komplet hobesh, pajisje për alpinizëm, hobe sigurie, hobe industriale, parzmore, parashutë, hobe ushtarake, mbrojtëse ushtarake veshje dhe fuga të tjera përforcuese, litar për alpinizëm (litar statik, litar fuqie), litar ngjitjeje.

 

 


  • whatsapp
  • ne-chat1
  • e-mail1
  • facebook
  • linkedin
  • YouTube

Detajet e produktit

Etiketat e produktit

Video

Avantazhi

1. Kur qepni modelin në zonën 30cmx20cm, pajisja e prerjes së nxehtë bën që rryma e konvertimit të frekuencës të arrijë te prerësi dhe prodhon temperaturë të lartë për të shkrirë fillin.
2. Kur qepni materialin e rëndë, temperatura e lartë nga gjilpëra, filli dhe materiali mund të dëmtojnë lehtësisht fillin dhe gjilpërën, pajisja ftohëse mund ta zgjidhë këtë problem për të shmangur në mënyrë efektive mbinxehjen e gjilpërës për të thyer fillin.
3. Makina miraton anije të mëdha gjysmë rrotulluese të importuara me lëkundje me vëllim të madh të fijeve bërthamore.Siguron gjithashtu efikasitet qepjeje kur përdorni fije qepëse poliesteri jashtëzakonisht të trashë me forcë të lartë.
4. Sistemi i kontrollit kompjuterik me qark të mbyllur mund të programohet lirshëm dhe modele të reja mund të dizajnohen, shkarkohen dhe ruhen në çdo kohë sipas kërkesave të klientit, gjë që mund të kursejë punën në masën më të madhe.
5. Momenti i butonit super motorik dhe forca e penetrimit të kunjave mund të qepin materiale shumështresore jashtëzakonisht të trasha dhe të forta (të tilla si rripi ngritës i fibrave sintetike 2-4 shtresa 3,5 mm të trasha, litari ngjitës 25 mm i trashë).
6. Sistemi i lubrifikimit pneumatik është miratuar për të zvogëluar kostot e mirëmbajtjes dhe për të zgjatur jetën e shërbimit të makinës.
7. Sipas kërkesave të ndryshme të materialit, fillit dhe prodhimit, prodhimi i personalizuar siguron që pajisjet mund të përmbushin plotësisht kërkesat e qepjes së klientit, duke përfshirë standardet e sigurisë dhe kërkesat e pamjes së rripit ngritës dhe litarit të ngjitjes.
8. Rripat fleksibël ngritës dhe litarët e ngjitjes kanë standarde shumë strikte sigurie në fushën e prodhimit.Rezistenca në tërheqje e bashkimit të përforcimit të lidhjes fundore është më e madhe se ajo e vetë rripit ngritës të fibrës sintetike.Makina qepëse me model elektronik TS-3020H është një pajisje qepëse speciale e bazuar në këtë standard sigurie.

Aplikacion

Makinë qepëse me model ekstra të rëndësintetike është e përshtatshme për rripin ngritës të fibrave, rripin e rrafshët ngritës, rripin ngritës poliestër, rripin ngritës dinima, rripin e pezullimit fleksibël me tonazh të madh, komplet hobesh, pajisje për alpinizëm, hobe sigurie,hobe industriale, parzmore, parashutë, hobe ushtarake, veshje mbrojtëse ushtarake dhe nyje të tjera përforcuese, litar alpinizmi (litar statik, litar fuqie), litar ngjitjeje.

specifikimet

Model TS-3020H
Zona e qepjes Drejtimi X: max300, Drejtimi Y: max200
Shpejtësia 800 rpm
Gjatësia e thurjes 0,1-12 mm
Të dhënat e shtresës së ruajtjes
999 Modele (memorie e brendshme)
Goditja e shiritit të gjilpërës 56 mm
Ngritja e pllakës së shtypësit Pllakë shtypëse e jashtme 25 mm (pneumatike), këmbë e mesme shtypëse 20 mm
Gjilpërë DYx3 27#
Anije HAD204
Prerja e telit Ngrohje elektrike
Qep 600D-1500D
Vaj lubrifikues Furnizimi me karburant pneumatik
Lloji i kontrolluesit SC44X
Fuqia 200V -240V Njëfazor

Fabrika jonë

fabrika 1
fabrika 2
fabrika 3

  • E mëparshme:
  • Tjetër:

  • Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni