Mirësevini në faqet tona të internetit!

Lajme

 • A hot sale machine: automatic pocket welting machine

  Një makinë shitje e nxehtë: makinë automatike për saldimin e xhepit

  Puna do të jetë më e shtrenjta në të ardhmen. Automatizimi zgjidh problemet manuale, ndërsa dixhitalizimi zgjidh problemet e menaxhimit. Prodhimi inteligjent është zgjidhja më e mirë për fabrikat. Makina jonë automatike e saldimit të xhepit, 4 drejtime në të njëjtën kohë palosja e xhepit, palosja dhe qepja ...
  Lexo më shumë
 • Opportunity for laser pocket welting machine in 2021

  Mundësia për makinën e saldimit me xhep lazer në 2021

  Pasi industria e makinave qepëse përjetoi "qetësinë" e vitit të kaluar, këtë vit tregu filloi një rimëkëmbje të fortë. Porositë e fabrikës sonë vazhdojnë të rriten dhe ne jemi qartë të vetëdijshëm për rimëkëmbjen e tregut. Në të njëjtën kohë, furnizimi i spar në rrjedhën e poshtme ...
  Lexo më shumë
 • The Savior of clothing factory: Automatic high speed pocket setter

  Shpëtimtari i fabrikës së veshjeve: Rregullues automatik i xhepit me shpejtësi të lartë

  Vendosësi i xhepit i serisë TS-199 është një makinë qepëse automatike me shpejtësi të lartë për qepjen e xhepit të veshjeve. Këto makina vendosëse xhepi kanë saktësi të lartë të qepjes dhe cilësi të qëndrueshme. Krahasuar me prodhimin manual tradicional, efikasiteti i punës rritet me 4-5 herë. Një ...
  Lexo më shumë
 • World First: Automatic Laser Pocket Welting Sewing Machine

  Së pari në botë: Makinë qepëse automatike me xhep me lazer

  Ende shqetësoheni për mos gjetjen e një punëtori të aftë? A jeni ende i shqetësuar për rritjen e kostove të punës? Jeni akoma me nxitim që porosia të mbarojë? A ju shqetëson akoma kompleksiteti dhe ngadalësia e qepjes së zinxhirit për xhep? Kompania jonë ka kohët e fundit d ...
  Lexo më shumë
 • Melt blown production

  Shkrihet prodhimi i fryrë

  Kompania ka ndërtuar një ndërtesë të re të fabrikës dhe ka shtuar 20 linja prodhimi të shkrira, me një prodhim ditor prej 15 tonë. Tani ne kemi një ekip të fortë teknik, plotësojmë nevojat e vendeve të ndryshme për P USRDORIME të ndryshme të maskës sipas nevojave të ndryshme të klientëve të ndryshëm për kon jo-standarde ...
  Lexo më shumë
 • Non-woven fabric and melt blown fabric production

  Prodhimi i pëlhurave të endura dhe pëlhurave të shkrirë

  Kompania jonë bashkëpunon me pëlhura Changying jo të endura Co, Ltd, për të rritur linjat e prodhimit. Tani prodhimi ditor i pëlhurave jo të endura është 10 ton, dhe prodhimi i pëlhurave të shkrirë në shkrirje është 3 tonë. Inspektuar në mënyrë rigoroze në të gjitha materialet e papërpunuara, të orientuara nga cilësia nga materiali bazë në grupin kryesor.
  Lexo më shumë
 • Mask Producting Shop

  Dyqani i Prodhimit të Maskave

  Në kohën e koronavirusit të rëndë në Kinë, kompania jonë mori udhëzimin nga qeveria për të prodhuar makinë maska ​​dhe maska. Kompania jonë gjithashtu organizoi shpejt personel teknik për të kryer R & D dhe prodhimin. Maskat që kemi prodhuar kanë arritur standardin më të lartë në industrinë ...
  Lexo më shumë
 • Topsew Automatic Sewing Equipment Co., Ltd.

  Pajisjet Qepëse Automatike Topsew Co, Ltd

  Deri në fund të vitit 2019, ne kemi linjë të plotë të makinës caktuese të xhepit, makinës qepëse të modelit Bartack, makinës qepëse të modelit të tipit Brother, makinës qepëse të modelit të tipit Juki, Button snap, dhe makinës lidhëse me perla, dhe llojeve të tjera të makinave qepëse automatike. 1. Makinë vendosëse xhepi: xhepi seri 199 ...
  Lexo më shumë
 • In Middle Of Nov, We Went To America Agent For Automatic Pocket Training

  Në mes të Nëntorit, Ne Shkuam në Amerikë Agjent për Trajnim Automatik të Xhepit

  Trajnimi përfshirë: 1. si të krijoni një program. 2. Si të modifikoni programin. 3. si të ndryshojmë pirgët dhe të rregullojmë makinerinë për xhepin e xhinseve, pas kësaj ne i mësojmë ata se si të ndryshojnë pirgun dhe të rregullojnë makinerinë për xhepin e këmishës. 4. Si ta zgjidhim problemin kur ...
  Lexo më shumë
 • In End Of Nov, 2019, We Went To Bangladesh Customer’s Factory For Automatic Pocket Setting Machine Training.

  Në fund të Nëntorit, 2019, Ne Shkuam në Fabrikën e Klientit të Bangladeshit për Trajnimin Automatik të Makinerisë së Vendosjes së Xhepit.

  Para se të përdorin një makinë hekuri xhepi, dhe pastaj makinë gjysmë-automatike për vendosjen e xhepit. Tani përdorni makinat tona automatike të vendosjes së xhepit pa hekur, mund të kurseni punëkërkues dhe kohë. Tekniku i klientit po mëson kaq shumë. Kur mësojnë, ata gjithashtu bëjnë një regjistrim. Teknikët janë kaq të zgjuar. Pas sev ...
  Lexo më shumë